PostHeaderIcon Садиба та проживання

 

Теплий колір житлових приміщень і неповторний аромат створюють у дерев’яній оселі унікальний психологічний клімат, що чудодійно впливає на самопочуття людини та її нервову систему. Дерев’яний котедж розташований під горою, поруч з лісом, тому відвідувачі нашої садиби захищені самою природою від депресій та стресів. З вікон номерів відкриваються прекрасні живописні краєвиди. Для повноцінного відпочинку, на вулиці знаходиться дерев’яна альтанка та мангал. Під будинком протікає бурхливий гірський потічок. В Садибі Смотрич є три двомісні номери та один чотирьохмісний номер з окремим санвузлом. Всього в котеджі є 10 ліжко-місць.

В Садибі Смотрич є три двомісні номери та один чотирьохмісний номер з окремим санвузлом. Всього в котеджі є 10 ліжко-місць.

Водопостачання: автономне, бойлер. Холодна та гаряча джерельна вода постійно.

Сервіс включений у вартість. Паркінг. Користування праскою, феном. Прибирання кімнат, зміна постелі та рушників (2 на особу) — 1 раз на 3 дні. Інтернет Wi-Fi.

Мобільне покриття: Київстар.  

 

Ціни на проживання за добу:

  • проживання без харчування – 250 грн./з однієї особи;
  • оренда котеджу на 10 осіб – 2500 грн./доба;  

* Всі ціни повинні узгоджуватись під час бронювання. Викуп номеру на меншу кількість осіб узгоджується під час бронювання.

При довготривалому проживанні

Знижки

Для постійних клієнтів

Знижки

Для дітей віком від 3 до 7 років

Знижка 30% на проживання

Для туристичних фірм

За домовленістю

Знижки для дітей, груп, постійних клієнтів, і для тривалого перебування – узгоджуються при бронюванні.

 

 

Передоплата: обов'язково - від 30%.