PostHeaderIcon У Карпати по гриби

 

Українські Карпатські ліси багаті екологічно чистими ягодами та грибами. У горах багато грибів восени, особливо після випадання теплих дощів. В Карпатах дуже багато білих грибів, не кажучи вже про підосичники, лисички, корбани і т.д. У цілому, в Карпатах ростуть понад 200 видів грибів. У карпатському лісі можна знайти за день більш ніж 300 білих грибів.

Збір грибів приносить задоволення людині. Це задоволення завжди пропорційне кількості зібраних грибів. Крім того, одночасно із збиранням грибів можна помилуватися карпатською природою і чарівними пейзажами. 

Для багатьох це вже хобі. Останнім часом збір грибів є основним доходом місцевих жителів. Для успішного збору грибів необхідно знати місця - де їх найбільше. Це так звані грибовища, де постійно ростуть гриби. У кожного грибника є свої улюблені грибовища. Є суто літні й осінні грибовища. Також є такі місця, де гриби ростуть і влітку і восени. Але в Карпатах настільки багато грибів, що їх може успішно збирати грибник початківець. Крім своїх грибовищ гриби люблять рости уздовж старих ґрунтових доріг та стежок.

Грибний сезон у карпатському регіоні починається вкінці липня. У цей час, в залежності від опадів, ростуть різні гриби (особливо корбани) з переривами, які можуть тривати від кількох днів до кількох тижнів. Перестають рости гриби з початком перших заморозків, які, на жаль, в Карпатах наступають раніше, ніж на рівнинах

 

http://snap.com.ua/uk/travel/u-karpati-po-gribi