PostHeaderIcon Ви втомились від роботи та буднів і мрієте відпочити?

 

 

Вашу проблему легко вирішити! Тільки у нас – Ви матимете змогу нарешті забути про щоденні проблеми та думати лише про добре!

Відпочинок у Карпатах допоможе позбутися від накопиченого міського стресу, відновить здоров’я, тут життя приймає реальний а не віртуальний порядок, і все стає на свої місця. Красота природи повертає людину до реального життя. Вас чекають чисте, настояне на цілющому зіллі та живиці повітря, запашні квітучі полонини, гірські пагорби та долини, річки та водопади і самобутня культура краю. Ви зможете досхочу насолодитись, відвідавши цей кусочок землі та отримавши безліч незабутніх вражень.

Клімат українських Карпатських гір, чисте повітря, джерельна вода, мальовничі пейзажі, які радують очі в любу пору року, залишать незабутні враження. Карпатські пейзажі – це реальна оповідь про вічність і неповторність величного і разом з тим трепетного організму природи. Тут у Карпатах, як мабуть ніде в Україні, відчуваєш і розумієш наскільки Природа має свою потаємну, глибинну сутність, що залишається недосяжною для людини, якби вона не намагалася її змінити або підкорити.

Гуцульщина – край, що манить і приваблює своєю чарівністю, дає сили і наснагу до творчості. Чимало талантів подарувала світові ця благодатна земля.

Дземборня – відоме високогірне курортне село (860 метрів над рівнем моря), де щороку сотні істинних українських та іноземних цінителів прекрасного знаходять для себе відпочинок, звільнення від депресії та оздоровлення. Понижений атмосферний тиск, висока інтенсивність сонячних променів, чисте прозоре повітря, підвищений вміст озону, сприяє лікуванню захворювань органів дихання і загальному укріпленню організму. Відпочинок буде корисний для людей будь якого віку.

Наша садиба розташована у живописному місці карпатських гір – у підніжжі гори Смотрич. В 500-х метрах від садиби знаходиться Карпатський національний природний парк. На території садиби протікає гірський потік з джерельною кришталево-чистою водою. З села Дземброня найлегші виходи до гір Піп Іван (обсерваторія), Смотрич, Вухатий Камінь, Бербенескул та до Смотрицьких водоспадів.