PostHeaderIcon Рафтинг по р. Чорний Черемош

 

 

Для любителів гострих відчуттів ми пропонуємо рафтинг по річці Черемош.

Рафтинг – це дивовижний вид активного відпочинку, який дає унікальну можливість за короткий час пережити неймовірні емоції, то насолоджуючись спокійною течією, то приборкуючи бурхливі хвилі Черемошу.  

Сплав охопить Вас хвилями драйву та змусить забути про все на світі. Він відкриє Вам найкращі місця незайманої природи Карпат, додасть здоров’я, покращить фізичну форму та надасть впевненості в собі. Ви відкриєте в собі нові джерела оптимізму.

Ми пропонуємо вам 2 маршрути сплаву.

·      Короткий екстремальний сплав проходить від с. Дземброня до с. Красник, включає в собі прохід основних порогах Чорного Черемоша і триває 1 год. Протяжність 10 км.

·      Довгий сплав проходить від села Дземброня до села Верховина. Він включає проходження основних порогів та більш спокійну та просту ділянку до Верховини. На даному шляху, ви пройдете чотири іменні пороги (Дземброня, Сива Кобила, три ступені Гучка і поріг Гук).Тривалість 2 год. Протяжність 20 км.

·    Кількість туристів у групі, від 3х до 15 чол.

·    Вартість сплаву:

Короткий екстремальний сплав:  100 грн./особа,

Довгий сплав:  250 грн./особа,

Вимоги до учасників сплаву:

·        Діти віком від 10 р.;

·        Відсутність медичних застережень.

У вартість сплаву входить: каска, весло, рятувальний жилет (спас жилет), інструктаж, робота інструктора та прокат рафта або катамарану.

У вартість сплаву не входить: Страховка, спеціальний одяг та взуття для сплаву.